Fototapeta geometryczna

Czym jest dla Ciebie nowoczesność i dlaczego warto postawić na fototapety geometryczne?

Nasze wzory fototapet geometrycznych wprowadzą do Twojego wnętrza nowy wymiar stylu i oryginalności, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Unikalność gwarantowana, bo nasze fototapety są autorskie,

Sprawdzą się w różnych przestrzeniach – od salonu, sypialni, przedpokoju, aż po pokój młodzieżowy czy hol. Fototapeta z tym wzorem odpowiednia będzie na ścianę salonu przy schodach. Dzięki nim Twoje wnętrze nabierze indywidualnego charakteru.

Nasze fototapety linie na betonie dostępne w kolorze szarym, beżowym lub bez tła. Jeśli potrzebujesz inny kolor tła skontaktuj się z nami. Adres mailowy znajdziesz niżej.

W przypadku wzorów z tłem betonowym, polecamy fototapetę winylową na fizelinie z teksturą tynku / betonu. To sprawi, że całość będzie nie tylko efektowna, ale również odda realny wygląd betonu.

Wprowadź do swojego domu lub mieszkania wyjątkowy styl, który podkreśli Twoją unikalność i Twojej przestrzeni.

Jeśli nie masz pewności, która tapeta spełni Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z  BEZPŁATNYCH poglądowych wizualizacji z wybranym wzorem fototapety z naszej oferty na Twoim własnym zdjęciu!
Wystarczy przesłać nam zdjęcie ściany, podać nazwy wzorów, a my stworzymy dla Ciebie 3 poglądowe projekty.

Zawsze gotowi służyć Ci pomocą.

fototapety@gmail.com
tel. 790 562 522