Fototapeta Las i Drzewa

Czy marzysz o relaksującym klimacie w swojej sypialni lub salonie?

Jeśli tak to zapraszamy Cię do zapoznania się z pięknymi wzorami zielonego lasu, drzew w spokoju i zaciszu własnego domu lub mieszkania.

Nasze fototapety z motywem lasu przeniosą Cię w klimatyczne zakątki natury.

Specjalnie dla Ciebie polecamy fototapeta las we mgle do sypialni, tworzącą atmosferę spokoju i intymności. Wiosenny las w salonie lub pokoju nastolatki to idealny sposób na wniesienie do przestrzeni odrobinę świeżości i natury.

Nasze fototapety z lasem doskonale sprawdzą się także w salonach masażu, gabinetach urody czy roślinnych restauracjach, tworząc unikalny klimat relaksu i harmonii.

Polecamy zwłaszcza fototapetę winylową na fizelinie z teksturą tynku / betonu o grubości 350g. Jej znaczna grubość sprawia, że jest łatwa do naklejania, a jej trwałość jest znacznie dłuższa niż cieńszych tapet .

Jeśli cenisz sobie oryginalność to dobrze, że tu jesteś. Ponieważ oferujemy oryginalne fototapety na ścianę z własnych autorskich zdjęć.

Jeśli nie masz pewności, która tapeta spełni Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z 3 BEZPŁATNYCH poglądowych wizualizacji z wybranym wzorem fototapety z naszej oferty na Twoim własnym zdjęciu!
Wystarczy przesłać nam zdjęcie ściany, podać nazwy wzorów, a my stworzymy dla Ciebie 3 poglądowe projekty.

Zawsze gotowi służyć Ci pomocą.

fototapety@gmail.com
tel. 790 562 522