Fototapeta uliczki włoskie

Czy wyobrażasz sobie, że Twoje wnętrze może przenieść Cię prosto na malownicze uliczki włoskich miast? Nasza fototapeta do salonu powiększająca z optycznym efektem głębii „3D” o tematyce uliczki włoskie to doskonały sposób na nadanie Twojemu salonowi czy pokoju dziennemu wyjątkowego klimatu.

Dlaczego warto postawić na tę fototapetę?

Po pierwsze, Twoje wnętrze nabierze nowego wymiaru, powiększają one optycznie przestrzeń.

Po drugie, przenoszą Cię w magiczny świat śródziemnomorskich małych miasteczek i większych miast takich jak Rzym czy Wenecja, dzięki szczegółowym przedstawieniom średniowiecznych uliczek, malowniczych murów, kwiatów i donic.

Po trzecie, fototapety z uliczkami to nie tylko dekoracja, to podróż do romantycznych zakątków Włoch. Fototapety są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych: czarno białe, czarno białe z kolorowym akcentem i pełne kolorów. Dzięki temu dopasujesz je do każdego wnętrza, dodając mu wyjątkowego charakteru.

To idealny sposób na stworzenie atmosfery włoskiego klimatu w Twoim salonie, pizzerii czy restauracji.

fototapety-firmy wall-it-inspiracje-54

Jeśli nie masz pewności, która tapeta spełni Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z  BEZPŁATNYCH poglądowych wizualizacji z wybranym wzorem fototapety z naszej oferty na Twoim własnym zdjęciu!
Wystarczy przesłać nam zdjęcie ściany, podać nazwy wzorów, a my stworzymy dla Ciebie 3 poglądowe projekty.

Zawsze gotowi służyć Ci pomocą.

fototapety@gmail.com
tel. 790 562 522