Dekoracje Bakat.com.pl

Jaką fototapetę wybrać dla dziecka?

Jaką fototapetę wybrać dla dziecka w 2024 roku – może być jedynie tłem ale nie jest potrzebne rozpraszanie uwagi dziecka wieloma kolorami i kształtami.
Tapeta powinna być estetyczna, nowoczesna i najlepiej zmywalna – szczególnie polecamy zabezpieczyć ją laminacją.

fototapeta w pokoju dziecka z  górami o teksturze betonu

Fototapeta do pokoju dziecka w naszym sklepie występuje także w ciepłej tonacji : jako wzór fototapety nr DD15 i jest dostępny także na wymiar.

Jaką fototapetę wybrać dla dziecka zależy także od czasu jaki chcemy aby tapeta zajmowała w pokoju dziecka – im bardziej uniwersalny wzór i wytrzymały materiał tym dłużej tapeta w pokoju dziecka będzie spełniać swoja funkcje – tapety z różowymi jednorożcami lub psi patrol to tapety na jeden sezon ponieważ dzieci bardzo szybko z nich wyrastają i czeka nas nowy remont.

Pięć powodów dla których fototapeta w pokoju dziecka to dobry pomysl.

  1. Ożywienie przestrzeni: Fototapeta to prosty sposób na szybką metamorfozę pokoju dziecięcego. Wystarczy wybrać odpowiedni wzór i kolory, aby ożywić pomieszczenie i nadać mu niepowtarzalny charakter.
  2. Rozwijanie kreatywności: Dekorowanie ścian może być dla dzieci świetną zabawą i okazją do rozwijania kreatywności. Mogą same wybrać motyw fototapety lub nawet zaprojektować własny wzór.
  3. Stworzenie przytulnej atmosfery: Tapety mogą pomóc stworzyć przytulną i ciepłą atmosferę w pokoju dziecka.
  4. Urozmaicenie monotonnych ścian: Często ściany w pokojach dziecięcych są malowane w jednolitych kolorach. Fototapeta pozwala na urozmaicenie aranżacji i uniknięcie monotonii.
  5. Ochrona przed uszkodzeniami: Fototapeta jest trwalsza niż tradycyjna farba i lepiej chroni ściany przed uszkodzeniami. Dzieci mają dużo energii i często są pełne pomysłów, a fototapeta jako dekoracja ścienna jest bardziej odporna na zarysowania i plamy bardzo często dzieci rysują po ścianach co w później jest trudne do usunięcia a usuniecie fototapety fizelinowej zajmuje chwile.

Naklejki dla dzieci

Dobrym pomysłem jest naklejka na szafę lub łóżko, posiadamy wiele różnych tematów naklejek i możemy stworzyć cos wyjątkowego specjalnie dla Ciebie. Dział z naklejkami pod linkiem : Naklejki dla dzieci

Na pytanie chętnie odpowiemy pod nr tel – 790 562 522

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *