Regulamin

Za wyjątkiem wianków oraz kompozycji kwiatowych i stroików, pozostałe produkty wystawione są jako propozycje. Do produkcji, wykonania i realizacji przystępujemy po zaksięgowaniu płatności. Wykonamy produkt z Twoim logo lub grafiką. 

1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż swoich usług za pośrednictwem sieci Internet oraz stacjonarnie. Odbiór osobisty w siedzibie firmy możliwy po przedpłacie (przelew, gotówka). 

2. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem sieci, sklepu Bakat oraz mailowo. Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzymuje wiadomość e-mailem z potwierdzeniem zamówienia. 

3. Produkty wykonywane są na indywidualne zamówienie.

  • Wydruki (naklejki, fototapety, plakaty) wystawione są jako propozycje i drukowane są dopiero po otrzymaniu płatności. Po konsultacji istnieje możliwość zmiany wymiaru, kadru, materiału i innych indywidualnych zmian.
  • Ubrania, bluzy, koszulki, torby i produkty reklamowe przez wykonanie wybranego wzoru lub logo na wybranym rozmiarze i kolorze.
  • Pozostałe – zgodnie z opisem oferty.

4. Realizacja zamówienia następuje od momentu otrzymania wpłaty.

5. Czas realizacji zamówienia 2- 5 dni roboczych od dnia otrzymania wpłaty. W przypadku zakupu większej ilości, termin realizacji może się wydłużyć. 

6. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich.

7. Za usługi sklepu Kupujący może zapłacić gotówką, za pośrednictwem płatności w sklepie internetowym Bakat lub przelewem bankowym :

– dane do przelewu :
numer rachunku Bank ING : 63 1050 1908 1000 0097 5217 7254
– dane odbiorcy :
WALL-IT
Adrian Bakaj
ul. Westerplatte 68
58-100 Świdnica

8. Zamówiony towar wysyłany jest za pośrednictwem Inpost lub firmy kurierskiej. 

Koszt wysyłki na terenie Polski :
– kurier 22,00 zł,
– Inpost 19,00 zł,
– odbiór osobisty (po przedpłacie 0,00 zł).

9. W momencie wysłania przez Kupującego zamówienia, dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest usługa wymieniona w zamówieniu. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami) oraz w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. 

10. Umowa sprzedaży towarów i usług zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim. 

11. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozywającego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy. 

12. Informujemy, że dane osobowe podane w formularzu zamówienia w sklepie internetowym „Bakat”, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy Klient Naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych. 

13. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Art. 38, pkt.3 nie ma możliwości odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni produktów wykonanych na indywidualne zamówienie, którymi są produkty Bakat (określone właściwości : wzór, materiał, wymiar, kolorystyka, podział, długość materiału/tkaniny, własne logo, grafika, itp.). Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Art. 38, pkt. 3. 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. 

14. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien jak najszybciej skontaktować się drogą mailową na adres bakat.sklep@gmail.com. Klient zobowiązany jest przesłać zdjęcia przedstawiające wadę produktu. Jeśli uszkodzenie nastąpiło z winy dostawcy (kuriera) należy spisać z nim protokół reklamacyjny. W razie braku protokołu reklamacyjnego, reklamacje mogą nie być uwzględnione. W przypadku wady produktu z winy producenta lub kuriera koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego pokrywa firma Wall-it. Produkt należy przygotować do odesłania z należytą starannością, dbając o dokładne zabezpieczenie produktu do wysłania. Towar nie może być bardziej zniszczony, niż reklamowane uszkodzenie. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 1-5 dni roboczych od dnia ich zgłoszenia. Towar wadliwy lub uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy. WALL-IT informuje, że kolory rzeczywiste na produktach mogą się różnić od tych widzianych na monitorze, za sprawą indywidualnych ustawień monitora. Reklamacje z tego tytułu nie są przyjmowane. W przypadku naklejek i fototapet naklejonych na powierzchnię, reklamacje nie są uwzględniane. Usługa producenta Wall-it kończy się w dniu wysłania towaru, dlatego w przypadku nieprawidłowego naklejenia fototapet lub naklejek reklamacje nie będą uwzględniane. 

15. Za pośrednictwem Regulaminu Kupujący został poinformowany, że urządzenia tnące posiadają margines błędu do 3 mm, dlatego w przypadku braku 3 mm, z każdej strony reklamacje nie będą uwzględniane. Fototapety o wymiarach większych niż możliwości materiału dzielone są na bryty w taki sposób, aby łączenia były jak najmniejsze. Maksymalna długość jednej części przy fototapetach wieloczęściowych to 300cm. Miejsca łączeń są docięte. 

16. „Bakat” wystawia paragony oraz faktury bez VAT. 

17. Sklep informuje, że kolory rzeczywiste na wydrukach mogą się różnić od tych widzianych na monitorze, za sprawą indywidualnych ustawień monitora. Reklamacje z tego tytułu nie są przyjmowane. Możliwość zamówienia odpłatnie próbki.

18. Bakat, mimo dobrych intencji nie ma wpływu na jakość i czas doręczania przesyłek przez firmy kurierskie. Zaleca się aby ODBIORCA sprawdził przesyłkę w obecności kuriera.

19. Sklep zastrzega sobie odmowy wykonania zamówienia, jeśli wybrane zdjęcie nie będzie wystarczającej jakości do wykonania danego zamówienia (dotyczy dużych wymiarów z przesłanych plików i zdjęć). 

20. Sklep zastrzega sobie wydłużenie terminu o 100% w przypadku podziału fototapet wg żądania Klienta. 

21. Firma Wall-It realizuje zamówienia z plików powierzonych. Dostarczając plik, Klient oświadcza, ze nie łamie cudzych praw autorskich. Za wszelkie naruszenia z plików powierzonych odpowiada Klient. Firma Wall-It nie ponosi odpowiedzialności.